Mon Petit Bebe

Obecność polskiej marki ubranek dziecięcych Mon Petit Bébé na międzynarodowych targach teksyliów organicznych „Innantex“ w Hofheim-Wallau w Niemczech, propagujących świadomą konsumpcję.

15.09.2010    Autor: admin
Powrót

Innantex i Mon Petit Bébé – fuzja ekologii, tradycji i nowoczesności.

Mon Petit Bébé jako jedyna polska dziecięca marka, oferująca produkty z bawełny organicznej, była obecna na międzynarodowych targach tekstyliów organicznych Innatex, które odbyły się w Hofheim-Wallau, koło Frankfurtu, w dniach 7- 9 sierpnia 2010. Tam właśnie rokrocznie, już od trzynastu lat, dwa razy w roku ekologia spotyka się z nowoczesnością.

Spośród kilkuset wystawców Mon Petit Bébé było jedyną marką dla dzieci, specializującą się w produkcji peruwiańskiej PIMA – najbardziej szlachetnej odmiany bawełny organicznej, najbezpieczniejszej dla dzieci.

Innantex to prestiżowe i największe targi tekstyliów organicznych na świecie, odbywające się od trzynastu lat, dwa razy w roku. Ilość odwiedzających to około 1500 firm i hurtowników. Targom towarzyszą seminaria dotyczące zdrowego stylu ubierania się, a także konferencje poświęcone świadomej konsumpcji.

Od początku działania firmy Mon Petit Bébé mają globalny charakter – firma spośród różnych odmian bawełny dokonała selekcji i wybrała tę najbardziej gatunkową i jakościową.

215 wystawców z całego świata i Mon Petit Bébé – polska firma w międzynarodowym, „organicznym” towarzystwie – takie wyróżnienie brzmi dumnie.

Stoisko polskiej marki wzbudziło duże zainteresowanie mimo poważnej konkurencji ze strony zachodnich marek, z bardzo ugruntowaną pozycją na rynku (Lana, Kissa, So Petit, Disana). Oryginalnie przygotowane stanowisko wyróżniło Mon Petit Bébé spośród równorzędnych producentów odzieży organicznej dla niemowląt.

Firma zgłosiła już swój udział w kolejnej, zimowej, już 28 edycji targów Innantex.

Produkty Mon Petit Bébé są już dostępne w sprzedaży w butikach i sklepikach w Berlinie, Hamburgu, a wkrótce także w Monachium.

Z pewnością dzięki takim wydarzeniom ekspansja i dystrybucja polskiej marki znacznie się rozszerzy, a do grupy stałych, polskich odbiorców marki dołączą nowi międzynarodowi klienci poszukujący organicznej, ekologicznej i eleganckiej klasyki dla swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Mon Petit Bebe Copyright © 2009 Mon Petit Bebe